Угорщина нахабно веде себе в Закарпатті

фото: kaznews.kz

Дипломатичні представники Угорщини настільки активно і безпардонно працюють на Закарпатті, немов ця територія належить їх уряду. Про це заявив заступник міністра МЗС України Василь Боднар.

Крім скандально відомої видачі угорських паспортів українським громадянам в Закарпатті, Боднара обурила посада угорського дипломата, відповідального за розвиток даного регіону.

Він підкреслив, що якщо український уряд проігнорує ці факти, то це може призвести до непередбачуваних наслідків, а також наголосив на важливості демонстрації того, що в Закарпатті превалює суверенітет української Держави, який буде відстоюватися і захищатися.

Нагадаємо, що наприкінці вересня в мережі з’явилося відео, на якому представник Угорщини таємно роздавав українцям угорські паспорти, після чого вони клялися у вірності сусідній державі, вслід за чим, дипломат просив людей не розповідати про цей інцидент держструктурам України.

Після цього розгорівся скандал між українським та угорським урядом, наслідком чого стала висилка з України угорського консула, у відповідь на що, МЗС Угорщини вислав українського консула. Конфлікт триває.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*