Супрун має намір розвалити Нацакадемію імені Шупика

фото: Vinbazar.com

Цієї весни голова МОЗ Супрун написала закритий лист українському лідеру Порошенко, в якому переклала вину за нездійснені реформи на ректорів двох українських медичних вищих навчальних закладів. Підсумками даного звернення стало скандальне звільнення цих ректорів.

Схема роботи команди Супрун у двох освітніх установах однакова. На керівну посаду ставиться людина, яка діє в інтересах МОЗ, після цього, в Міністерстві під будь-якою причиною намагаються розірвати домовленості з керівництвом закладу. Після цього, на місце ректора, виконавцем обов’язків, Міністерство ставить свою людину, яка вже чітко обізнана про свої завдання.

Один з джерел у відомстві повідомляє, що зараз Супрун має намір реалізувати подібну схему й в Нацакадемії імені Шупика. За його словами, в. о. міністра все частіше проводить закриті зустрічі з проректором академії Олесею Гульчій. За попередніми даними саме її хочуть поставити на місце в.о. ректора Академії. Крім цього, в МОЗ вже шукають привід для звільнення чинного ректора.

Після того, як Гульчій очолить Академію, їй, в короткі терміни, на місця проректорів, деканів та керівників відділів необхідно буде поставити своїх людей. Пізніше має пройти реорганізація навчального закладу. Повідомляється, що Академію мають намір приєднати до центру тестування. Підсумки таких дій можуть бути не самими радісними, оскільки під загрозу стане якість підготовки лікарів та їх професійний ріст.

На даний момент реалізації цієї стратегії можуть перешкодити як колективи освітніх установ, так й зовнішні фактори. Крім цього, ще є ймовірність звільнення Супрун з посади голови МОЗ. Нагадаємо, що на початку тижня депутати ВРУ звернулися до уряду з проханням звільнити в.о. глави МОЗ та її заступника.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*