Улюблені бренди українських депутатів

фото: Forum.0day.kiev.ua

Один з жителів Києва, який працює в столичному магазині елітного одягу, розповів про улюблені бренди українських парламентаріїв.

Чоловік каже, що виглядати дорого можна і за 10 тисяч гривень, однак українські депутати люблять речі з лімітованих колекцій, а вони коштують значно дорожче. Наприклад, піджак від модного дому «Шанель» є у кожного депутата тільки тому, що це класика, а вартість цих піджаків починається від 350 тисяч гривень.

Так, українські політики, йдучи на роботу, кожен день носять на собі пару мільйонів хтось гривень, а хтось і доларів. Годинник, який нардепи купують, коштує близько 100 тисяч доларів. Брендові костюми, яким найчастіше вони віддають перевагу з лімітованих колекцій, коштують не менше півмільйона.

Народний депутат Тетяна Бахтеєва впевнена, що на роботу треба ходити в класиці від «Шанель», «Версаче», «Дольче Габбана», тому що у них є стиль, а ось в кольорових сукнях незрозумілого походження ходити в парламент соромно. Відразу ж вона похвалилася своїм годинником від «Булгарі» за 53 тисячі доларів і сказала, що це її талісман.

Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Ніна Южаніна любить бренд «Ескада». «Це виключно німецьке виконання. Завод знаходиться в Мюнхені», – підкреслила вона.

Також, німців вибирає і чоловіча половина українських політиків. «Рой Робсон» має попит у «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту», а ось колишні «регіонали» віддають перевагу костюмам ручної роботи від «Аттоліні» та італійському «Бріоні».

Сергій Рибалка навіть не знає такого бренду як «Аттоліні» і купує речі в люксовому американському «Том Форд».

Нардеп з «Народного Фронту» і заступник секретаря РНБО України Вікторія Сюмар стверджує, що речі купує в підземному переході або максимум в мережі магазинів «Манго». Наприклад, своє намисто вона теж купила в підземному переході за 100 гривень, але воно виглядає так дорого, що його часто приймають за брендове. Іноді Сюмар замовляє пошиття своїх нарядів в ательє і просить, щоб вони були схожі на дорогі дизайнерські речі з останніх колекцій – це все для роботи, стверджує вона. У повсякденному житті вона ходить в майці й кепці, які купує також в підземному переході.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*