Необхідно перевірити кожного підприємця, – Гройсман

фото: hyser.com.ua

Нинішній уряд України обіцяє, що скоро середня зарплата досягне 10 тисяч гривень. Зміни почнуться вже з грудня. На 2019 рік до бюджету країни буде закладена мінімальна зарплата на рівні 4200 гривень. Відповідно зросте і середня зарплата. Як пояснюють в уряді, у кого-то може бути зарплата в 15 тисяч, а у кого-то в 5 тисяч.

Все це робиться для повернення в Україну трудових мігрантів. Політики вважають, що якщо середня зарплата українців у Польщі приблизно 20 тисяч гривень, то зарплата в 15 тисяч на Батьківщині буде складати конкуренцію європейському працевлаштуванню, і буде прекрасним приводом до повернення робочих рук на Батьківщину.

Однак з підвищенням мінімальної і середньої зарплати в країні все більше і більше виплат йде в тінь. Держстат підрахував, що близько 8 мільйонів українців отримує зарплату в конвертах. Владу дуже турбують такі масштаби, тому що тінізація праці означає, що бюджет країни не доотримує великі суми податкових коштів.

Для боротьби з зарплатами в конверті, Володимир Гройсман, оголосив масову перевірку підприємців на наявність нелегального працевлаштування. Державна служба з праці, ДФС і Національна поліція займуться цими перевірками. Штраф за одного неоформленого співробітника становить 112 тисяч гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*