Київ створює біометричні візи для громадян РФ

фото: dnpr.com.ua

Виступаючи в ефірі телевізійного каналу «UA: Харків», голова українського МЗС розповів, що українська влада може прийняти рішення, згідно з яким, для осіб з громадянством Росії будуть створені спеціальні біометричні візи. Він підкреслив, що на даний момент така система контролю переміщення на кордоні з Російською Федерацією може дати досить ефективні результати.

Міністр звернув увагу, що за допомогою такої форми контролю в системі з’явиться банк з усіма біометричними даними громадян. Він аргументував необхідність подібного рішення отруєнням родини Скрипалів у Британії.

Він зазначив, що в цьому інциденті мала місце зміна ідентичності. Однак, якщо буде біометрична система, то звичайні махінації з документами не принесуть жодних результатів, оскільки буде зрозуміло про яких саме осіб йде мова. Крім цього, голова МЗС підкреслює, що необхідно заздалегідь погоджувати візит громадян Росії на українську територію.

На сьогодні контролюється переміщення тільки тих російських громадян, які перебувають під підозрою у влади держави. Одночасно з цим, голова міністерства наполягає, що дуже важко відстежувати переміщення всіх громадян, тому у звичайних візах нема потреби, чого не можна сказати про біометричні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*