Українці і росіяни повинні зіграти у футбол

фото: Sport.bigmir.net

Міжнародна організація ТАФІСА запропонувала футбольним збірним РФ та України провести товариський матч.

Відповідні пропозиції вже направлені в ФФУ і РФС. Про це журналістам розповів Яніс Кузінс, який обіймає посаду голови організації. Приводом для проведення матчу може стати річниця встановлення дипломатичних відносин між двома державами.

В якості приймаючої сторони може бути обрана Сербія, яка зручна в логістичному аспекті для уболівальників з України та РФ. Кузінс підкреслив, що спорт є дружбою та повинен перебувати поза політичними рамками, служачи налагодженню відносин.

В Sport for all готові до відмови з боку футбольних національних асоціацій від їх ініціативи. Для такого випадку пропонується товариський матч на рівні клубів.

Представники ФФУ відповіли Кузінсу уїдливим коментарем, зазначивши, що в нинішніх умовах подібна зустріч може відбутися тільки після футбольного поєдинку з марсіанською збірною. Також українські футбольні функціонери пригадали голові ТАФІСА його висловлювання про Росію та нинішню політичну ситуацію.

Інтернаціональна «Асоціація спорту для всіх» була заснована в 1991 році, в 2005 році TAFISA офіційно відкрила офіс у Франкфурті-на-Майні, ФРН.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*