У Харкові четверо поліціянтів взяті під варту

фото: Dniprograd.org

У прес-службі прокуратури Харківської області повідомили, що взято під варту четвертого поліціянта, який виявився причетним до побиття пасажирів харківського метро. Раніше подібний запобіжний захід було обрано трьом його спільникам, теж поліціянтам. Всі вони звинувачуються відразу за кількома статтями: перевищення службових повноважень, хабарництво та здирництво.

Представник Харківської прокуратури повідомила, що троє із затриманих поліціянтів на даний момент знаходяться під вартою, а одному з них суд вибрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Прокуратура має намір опротестувати дане рішення й вже подала в суд відповідну апеляцію.

Згідно з останніми даними, правоохоронці встановили 4 факти порушення закону з боку харківських поліціянтів. У перших двох випадках співробітники поліції били пасажирів метро, використовуючи при цьому залізний стілець та інші важкі предмети. Інші два факти правопорушень – це хабарництво.

У прокуратурі повідомили, що поліціянти будуть покарані відповідно до Закону і більше не зможуть повернутися до роботи в правоохоронних органах.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*