Антіохійська церква стривожена наданням автокефалії УПЦ КП

фото: Pereprava.org

Інформаційне агентство «РИА Новости» повідомляє, що представники Священного Синоду Антіохійської Православної Церкви виступили із закликом терміново зібрати всіх керівників Православних Церков для того, щоб вони змогли обговорити наявну ситуацію в Україні, яка склалася через надання Томосу про автокефалію Київському Патріархату. У Синоді вкрай стурбовані тим, що робляться спроби змінити чинне розташування церков за допомогою спотворення історичних подій. Антіохійські церковнослужителі виступають із закликом не робити ніяких кроків до того моменту, поки не буде проведено Всеправославний Собор.

У Синоді підкреслюють, що спотворення історичних подій тільки однією стороною жодним чином не несе в собі позитивних результатів для єдності Православної Віри, навпаки, такі дії лише розпалюють релігійну ворожнечу.

Зазначимо, що засідання Константинопольського Патріархату відбудеться вже наступного тижня. В рамках засідання передбачено розгляд питання про надання Томосу УПЦ КП.

Нагадаємо, що раніше голова Київського Патріархату Філарет виступив із заявою, що після того, як Константинопольська Церква надасть УПЦ КП Томос про автокефалію, Російська Православна Церква втратить більшу частину своїх парафіян. Він зазначив, що вся українська Церква перейде під його особисте керівництво. Крім цього, Патріарх підкреслює, що Київський Патріархат стане найбільшим у світі, в той час, як Московський залишиться позаду.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*