США, разом з Україною, можуть стримувати РФ

фото: Politeka.net

Вітчизняне видання «Новий Час» інформує, що екс-держсекретар Сполучених Штатів Кондоліза Райс розповіла про новий спосіб стримування Російської Федерації, за допомогою надання підтримки Україні.

Райс повідомила, що вона всіляко підтримує озброєння українських військовослужбовців ЗСУ, а також є прихильницею розміщення збройного контингенту Північноатлантичного Альянсу в Польщі та Прибалтиці. Крім цього, колишній державний секретар зазначила, що Росія вже переступила всі допустимі кордони та зараз необхідно вжити адекватних заходів у відповідь. Як приклад, вона навела отруєння родини Скрипалів у Солсбері, а також збройну агресію Росії на південному сході України.

Водночас, російська влада не визнає свою провину в отруєнні Скрипалів, а також наполягає, що не втручається у справи інших країн.

Нагадаємо, що на початку поточного року колишній державний секретар Сполучених Штатів виступила з заявою про необхідність співпрацювати з Російською Федерацією, проте одночасно з цим, вона підкреслила конфронтацію Росії відносно країн Євросоюзу та Північноатлантичного Альянсу.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*