Медведчук: Порошенко порушив Конституцію

фото: Mashable.com

Український політик Віктор Медведчук в ефірі телевізійного каналу «ТВ Центр» виступив із заявою, що просування ідеї автокефалії УПЦ КП головою держави Порошенко – це пряме втручання в релігійну сферу, а отже, порушення Конституції держави. Він зазначив, що зараз, відповідно до канонів Вселенського Православ’я, УПЦ КП не можна вважати Церквою, оскільки вона є релігійним об’єднанням. Ці об’єднання разом з Президентом прямо втручаються у справи Церкви, що порушує положення Основного Закону держави.

Депутат зазначив, що зараз в державі є тільки одна Церква, яка відповідає всім канонам. Цією Церквою є Українська Православна Церква Московського Патріархату. Саме вона й категорично не підтримує ідею про надання Томосу УПЦ КП. Водночас, Медведчук підкреслює, що дана Церква є повністю незалежною, оскільки ще в дев’яності роки екзархат Російської Православної Церкви стосовно Української Церкви був скасований.

Підкреслимо, що засідання Константинопольського Патріархату відбудеться вже наступного тижня. На даному засіданні передбачено обговорення питання про надання Томосу УПЦ КП.

Нагадаємо, що раніше в прес-центрі Адміністрації голови держави повідомляли, що реклама автокефалії на телеканалах була оплачена з особистих коштів українського Президента.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*