ВРУ: відкликати державні нагороди у Кіркорова та Баскова

фото: sladkoe.varenie.life

Інформагентство «ТАСС» інформує, що депутатське товариство ВРУ виступило з ініціативою відкликати всі державні нагороди у таких виконавців як Кіркоров та Басков. Причиною такого рішення послужила антиукраїнська діяльність знаменитостей.

Нардепи ініціювали законопроект, який передбачає позбавлення Кіркорова, Баскова та режисера Володимира Бортка звання Народного артиста. Крім цього, подібні заходи пропонують прийняти й щодо таких виконавців як Лобода, Ані Лорак, Таїсія Повалій, а також Віталій Козловський. Цих співаків хочуть позбавити звання Заслужених артистів країни.

В поясненні до проекту зазначають, що подібні заходи необхідні для того, щоб антиукраїнські та сепаратистські прояви діячів у сфері культури та мистецтва, а також шоу-бізнесу піддавалися осуду та критиці. Крім засудження передбачається ще й відповідальність у вигляді позбавлення державних нагород. Відзначимо, що подібні заходи вже приймалися у відношення російського виконавця Йосипа Кобзона.

Влітку 2015 року в Міністерстві культури був створений перелік осіб серед діячів культури, які можуть являти собою загрозу для нацбезпеки України. Одним з виконавців, які потрапили в даний перелік, був також Кобзон.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*