В Україну відправили другу партію американських локомотивів

фото: io.ua

На Facebook-сторінці Рудольфа Мелкумяна, який спеціалізується в питаннях безпеки залізничного руху, з’явилося повідомлення, де зазначено, що на КВБЗ слідують 7 американських вантажних тепловозів. Проблема в тому, що локомотиви General Electric Evolution, призначені для компанії «Укрзалізниця», були відправлені без робочих гальм.

Автор повідомлення відзначив, що локомотиви GE рухаються завдяки 25 зерновозам, які включені до складу поїзда. Їх кінцевою точкою повинен стати КВБЗ, де 7 вантажних тепловозів будуть остаточно укомплектовані. Мелкумян доповнив своє повідомлення відео, на якому видно, що рух поїзда рухається завдяки додатково вбудованим зерновозам.

Мелкумян вказав, що при формуванні складу, який повинен доставити американські локомотиви на завод, виникла проблема через відсутність у тепловозів GE гальмівної системи. Щоб уникнути аварії було прийнято рішення компенсувати відсутність гальм за рахунок 25 зерновозів.

Нагадаємо, що в рамках угоди між General Electric та компанією «Укрзалізниця» в Україну повинні відправити 30 американських локомотивів. Перший з них був доставлений на КВБЗ 10 вересня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*