ФБР: майно Манафорта підлягає конфіскації

фото: Investigaterussia.org

5 жовтня співробітники ФБР почали процес конфіскації майна Пола Манафорта. Першим об’єктом стала квартира колишнього голови президентської кампанії Дональда Трампа, яка розташована у хмарочосі Trump Tower. Крім квартири суд постановив конфіскувати три банківські рахунки Манафорта та страховий поліс.

Конфіскація майна Манафорта стала можливою після того, як він посприяв слідству й визнав свою провину відразу у кількох правопорушеннях. Манафорт зізнався у фінансових махінаціях, змові проти Сполучених Штатів, в порушенні законів зовнішнього лобіювання, а також в змові з метою перешкоди правосуддю. У відповідь на визнання, Манафорту дозволили зберегти володіння у Флориді та Вірджинії, де на даний момент проживає його сім’я. Крім того, з нього можуть зняти частину звинувачень, якщо він продовжить співпрацювати зі слідством.

Раніше прокурор Ендрю Вайсман повідомив, що угода з Манафортом з приводу сприяння слідству включає свідчення у справі про втручання Росії у вибори 2016 року. Зокрема, він має надати інформацію про те, чи є в найближчому оточенні Трампа люди, які можуть бути причетні до хакерських атак на вибори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*