Акціонери подали скаргу на голову ЄБРР

фото: Ecology.unian.net

Міжнародне агентство Reuters опублікувало статтю, в якій зазначено, що нинішній глава ЄБРР Сума Чакрабарті став фігурантом розслідування. Відповідна скарга на нього надійшла від акціонерів та членів ради директорів банку, які звинуватили Чакрабарті в незаконному зборі особистих даних.

У скарзі, яка надійшла, зазначено, що члени ради директорів мають докази порушення конфіденційності та несанкціонованого збору особистої інформації. Автори скарги відзначили, що анонім прислав їм на пошту копії листування між президентом банку та виконавчим комітетом. На них видно, що керівництво обмінюється інформацією, яка була зібрана без належного дозволу. Члени ради директорів та акціонери підкреслили, що подібна поведінка є обурливою й принижує людську гідність. На думку авторів скарги, така політика керівництва спрямована на те, щоб спровокувати конфлікт між членами ради директорів.

Чакрабарті поки ніяк не прокоментував дану ситуацію. Британський уряд, який свого часу призначив Чакрабарті головою ЄБРР, також відмовився давати коментарі з приводу скарги, що надійшла.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*