Мовний законопроект повертає Україну до репресій, – експерт

фото: dpchas.com.ua

Можливість прийняття законопроекту №5670-д, в якому вказані принципи функціонування української мови як державної, викликала неоднозначну реакцію у громадськості.

Український політик Георгій Крючков підкреслив, що голосування по даному законопроекту проходило з масою порушень. У Конституції України зазначено, що повторне голосування можна провести тільки один раз, а не п’ять, як це зробили депутати ВР. На думку Крючкова, незаконні дії українських депутатів повинні привернути увагу європейських організацій із захисту прав людини.

У разі прийняття даного законопроекту, російськомовне населення України автоматично втратить право на освіту та працю. За словами Крючкова, встановлення покарання за використання російської мови є ознакою терористичної держави. Крючков переконаний, що якщо населення країни говорить на багатьма мовами, то це вказує на високий рівень культури.

Розкритикувала мовний законопроект юрист Марина Ставнійчук, назвавши його демонстрацією того, наскільки українські депутати захоплені впровадженням адміністративно-репресивних норм. Замість того щоб чітко прописати фінансування проектів з розвитку української мови, науки та освіти, уряд докладно розписує механізми покарання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*