Блогер Анна Оскоміна: у Порошенка могутній розум

фото: strana.ua

Після того, як київський блогер Анна Оскоміна написала «звіт» про проведений день в компанії Президента України Петра Порошенка, користувачі Facebook розділилися на два табори. Одні вважають, що Оскоміна є черговим блогером, який безнадійно намагається підняти рейтинг Порошенка. Інші називають Оскоміну «людиною з народу», яка показала українцям один день з життя Президента.

Користувачі соцмережі висміяли слова Оскоміної про те, що Порошенко має «могутній розум». Блогер Олена Яхно написала, що не наважилася б опублікувати подібне висловлювання, оскільки за таку «правду» її точно можуть побити. Блогер Ольга Палій розкритикувала формат зустрічі з Президентом, назвавши його «жалюгідною спробою перемогти антирейтинг». Деякі користувачі згадали попередні зустрічі Порошенка з блогерами, підкресливши їх одноманітність та замовний характер.

На захист Оскоміної стала блогер Катерина Золотарьова, яка закликала припинити особисті образи на адресу автора. Вона назвала сам формат спілкування з Президентом безглуздим, однак підкреслила, що провини Оскоміної в цьому немає. Подібну думку висловив блогер Алекс Ноінец і додав, що реакція користувачів є проявом заздрості та постійного невдоволення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*