Порошенко вручив американському раднику незвичайний подарунок

фото: metayogg.com

В Україні виявили новий тренд: одним з найбільш популярних подарунків, прийнятих дарувати чиновникам, іноземним представникам й простим українцям, стала зброя. Недавня зустріч Президента України Петра Порошенка та радника Президента США Джона Болтона закінчилася тим, що український лідер подарував американцеві пістолет «Форт-12» і патрони до нього.

Порошенко не зупинив той факт, що згідно з українським законодавством іменну зброю може отримати тільки громадянин України, який має офіцерське звання. Попри це, Президент вручив Болтону пістолет зі словами подяки за внесок у співробітництво між державами.

В українських ЗМІ не раз писали, що почесну нагороду видає не тільки Президент країни. Подібними повноваженнями наділені різні відомства, які нагороджують зброєю не тільки офіцерів, але й звичайних громадян. Пік популярності такого подарунка зафіксований за президентства Януковича та Порошенка. Перший свого часу нагороджував іноземних представників відразу декількома видами зброї. Порошенко пішов ще далі й почав вручати пістолети спортсменам.

Любителем робити подібного роду подарунки виявився міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він презентував зброю Порошенко, Коломойському та Яценюку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*