МВФ дав невтішний прогноз для світової економіки

фото: Monitorul.fisc.md

Експерти МВФ підготували огляд «Перспективи світової економіки», в якому вказали, що темпи економічного розвитку, як і раніше, низькі. Як зразок для порівняння фахівці взяли період до 2008 року, коли світ ще не зіткнувся з фінансовою кризою. Сьогодні обсяги виробництва на 85% менші, ніж в докризовий період.

В рамках підготовленого дослідження було встановлено, що нездатність подолати наслідки кризи негативно відбилася на рівні народжуваності, міграційних процесах та на рівні розриву між бідними та багатими. Одне з попередніх досліджень показало, що у 2017 році 82% зароблених коштів опинилися в руках багатої меншості (1% від усього населення Землі).

У МВФ відзначили, що катастрофічних наслідків вдалося уникнути тим державам, які своєчасно встановили контроль над банківською системою. У таких країнах відсоток розриву в обсягах виробництва значно менший (близько 60%). На думку експертів, здатність реагувати на економічні «коливання» може допомогти в подоланні кризи. Черговим приводом для неї може стати зниження рівня народжуваності, що спровокує нестачу робочої сили.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*