В Україні нові прилади для фіксації швидкості поліцією

фото: Dziennikzachodni.pl

С нинішнього дня патрульна поліція України починає застосовувати зовсім нові прилади для фіксації швидкості в місцях з найбільшою кількістю аварій. Початок буде покладено на міжнародних трасах.

LTI 20/20 TruCAM-саме так називається “борець” зі свавіллям на дорогах.

В прилад вбудовано лазерний радар і фото/відеокамера, плюс – датчик GPS, який автоматом генерує дані розташування при черговому використанні пристрою.

Автомобілі правоохоронців з увімкненими проблисковими маячками будуть припарковані на території фіксації швидкості відеореєстратором. Спочатку патруль буде лише тестувати TruCam в довільному режимі, щоб автолюбителі поступово звикалися з новинкою.

Щоб захистити новий пристрій від стороннього втручання в систему і від зміни даних у корупційних цілях, воно буде оснащено алгоритмом шифрування AES.

У свою чергу кількість складених адміністративних протоколів і відео буде контролюватися моніторинговою службою Департаменту патрульної поліції.

Відомо, що штрафи за перевищення швидкості почнуть виписувати з 15 жовтня. Як розповів заступник начальника Департаменту Олексій Білошицький, це буде звичайний процес – перевищення понад 20 км/год – штраф 255 грн, понад 50 км/год – 510 грн. Також він заявив, що на дорогах вже є близько 25 приладів, але з часом їх кількість збільшиться.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*