Королівські креветки з Вінниці доставлені

фото: Sroki.net

У місті Жмеринка на Вінниччині почала свою роботу креветкова фабрика. Як розповів заступник голови підприємства Володимир Деркач, для розміщення виробничих потужностей була узята будівля закритої до цього часу хутряної фабрики. У приміщеннях була проведена повномасштабна реконструкція, встановлено обладнання, й зараз вже налагоджено виробництво.

У триповерховій будівлі в даний момент проводиться монтаж гігантських басейнів. На першому ярусі вже «заселені» королівські креветки, яких вигодовують особливим кормом. У «акваріумах» для вирощування вже знаходиться понад півтори сотні тисяч малька, для вирощування якого найсуворіше дотримуються всіх умов, від температури води та вмісту в ній солі, до температури в самому приміщенні.

Підприємство очікує виходу на повну потужність через шість місяців. Завдяки впровадженню технологій автоматизації чисельність персоналу становить до тридцяти п’яти чоловік. Власники креветкової фабрики готові до продажу продукції всім зацікавленим партнерам. Враховуючи статус креветок як делікатесного продукту, жмеринська фабрика готова до виходу як на внутрішньоукраїнський, так і на європейський ринки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*