«Хрещениця Ванги» виманила у тернополян мільйони та зникла

фото: M.ohtuleht.ee

Уродженка Молдови винаймала житло у Тернополі та на протязі декількох місяців пропонувала городянам послуги «ясновидиці». У об’явах, які вона розміщувала у місцевих друкованих виданнях, 41-річна Габріела Малик оголосила себе хрещеницею відомої Ванги. Шахрайка організувала приймання тернополян, які вважали себе жертвами прокляття.

Щоб ввести в оману своїх клієнтів, шахрайка заявляла про безкоштовність своєї «роботи», але у бесідах з жертвами говорила їм про прокляття, які наведені на їх гроші або коштовності. Клієнти за її вимогами несли свої збереження, над якими Малик читала молитви. Обмануті прикарпатці несли «ворожці» від тисячі до десятків тисяч гривень. Відомо, що один підприємець приніс «хрещениці Ванги» приблизно 160 тисяч гривень для допомоги надприродними силами його бізнесу, який перебував у кризі.

До шахрайки зверталися особи, які страждали від наркотичної чи алкогольної залежності, а також молоді жінки, які були стурбовані відсутністю супутника життя. Габріела Малик практикувала як зустрічі, так і «роботу» через світлини клієнта.

Зараз «ворожку» оголошено у розшук. Їй загрожує стаття ККУ «Шахрайство в особливо великих розмірах». Як повідомляють у Нацполіції, зараз Габріела Малик може проводити «гастролі» в українській столиці або в Одесі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*