Шеф Нацполіції поділився в США досягненнями відомства

фото: argumentua.com

Під час Міжнародної конференції асоціації голів поліційних відомств керівник Національної поліції МВС України Сергій Князєв поділився із закордонними колегами своїм досвідом та розповів про боротьбу українських правоохоронців з криміналом. Захід проводився у штаті Флорида, США.

Князєв підкреслив, що його підлеглим доводиться діяти в умовах гібридної війни, яка розв’язана Кремлем проти України. Хоч є ці та інші перешкоди, реформа в Нацполіції привела до зниження кількості злочинів. У порівнянні з 2013-м роком загальний рівень скоєння злочинів знизився на 10 відсотків, а кількість насильницьких злочинів, включаючи розбійні напади, знизилися на чверть.

Поліційні керівники з країн-учасниць конференції поцікавилися в українського представника ходом реформ в МВС України. Сергій Князєв детально розповів про реформування української поліції, службу жінок в органах правопорядку, та модернізацію підрозділів.

Визнаючи позитивну динаміку поліційних реформ в Україні, представник американського Держдепу вручила голові української Нацполіції сертифікат Міжнародної асоціації поліційних керівників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*