Юрист: звернення Януковича до Путіна – просто пропозиція

фото: informator.news

Юрист екс-президента Віктора Януковича, якому висунули підозру у державній зраді, Олександр Горошинський в ході судових дискусій підкреслив, що при складанні обвинувального акту прокурори не вказали, чиїм посібником виступав колишній голова держави. Крім цього, адвокат зазначив, що звернення Януковича до російського лідера Путіна про прибуття російських військовослужбовців на українську територію було нічим іншим, як пропозицією. Він зазначив, що подібну пропозицію неможна схвалити без відповідного рішення ВРУ.

Водночас, Горошинський підкреслив, що прокурори також не вказали статус Януковича на момент звернення до Президента Російської Федерації. Саме звернення було першого березня 2014 року. Якщо ж сторона звинувачення визнає той факт, що на момент звернення Янукович перебував у статусі голови держави, то його звернення до Путіна щодо використання військовослужбовців з російської армії необхідно розцінювати як пропозицію, яка відповідає українському законодавству, та яку повинні схвалити члени парламенту. Крім цього, адвокат наполягає, що в акті чітко прописана дата початку агресії зі сторони Російської Федерації. Згідно з документом, Росія почала агресію ще двадцятого лютого 2014 року. А звернення Януковича сталося трохи пізніше. Разом з цим, він зазначив, що у суді представників російської влади винними не визнали.

Горошинський в черговий раз підкреслив, що звернення Януковича неможна розцінювати інакше, ніж пропозицію про двосторонні консультації, які прописані у «великій угоді» від першого травня 1997 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*