Грузія спростувала інформацію про підтримку автокефалії УПЦ

фото: englishrussia.com

Через велику кількість чуток та здогадок, 8 жовтня грузинська патріархія змушена була зробити заяву про ситуацію з приводу надання автокефалії УПЦ. Приводом для обговорення стала зустріч голови ВР України Андрія Парубія і грузинського Патріарха, в ході якої останній, нібито, заявив, що підтримує УПЦ в прагненні отримати Томос. Представники Патріархії Грузії спростували дану інформацію й порадили Україні бути більш обережними в релігійних питаннях.

У повідомленні грузинської Патріархії зазначено, що в ході зустрічі обговорювалося питання про надання автокефалії УПЦ. Парубій детально розповів про плани українського Православ’я, у відповідь на що, грузинський Патріарх заявив про неоднозначність ситуації, що склалася в Україні. Якщо УПЦ почне діяти всупереч інтересам населення, то це може спровокувати громадські заворушення.

Грузинський Патріархат відмовився робити заяву з приводу своєї позиції в питанні про надання автокефалії УПЦ. За словами представників Церкви, необхідно дочекатися офіційних заяв від Константинополя та Москви й тільки після цього можна коментувати ситуацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*