Лукашенко: ми не будемо втручатися в ситуацію на Україні

фото: era.by

Інформвидання «БЕЛТ» передає, що 08.10.18 білоруський голова Лукашенко провів зустріч з екс-головою України Віктором Ющенком. Лукашенко заявив, що його позиція щодо ситуації, яка склалася на українській території, всім відома. Він в черговий раз підкреслив, що не збирається втручатися, особливо, якщо його про це не просять. Але водночас, українська ситуація впливає й на Білорусію. В першу чергу мова йде про приплив озброєння в державу з українського кордону.

Одночасно з цим, Лукашенко зазначив, що зараз велика кількість проблем чекає свого рішення. Президент висловив готовність обговорити проблемні питання. На переговорах також була порушена тема й членства української сторони в СНД. Білоруський лідер підкреслив, що українська влада неодноразово говорила про наміри покинути Співдружність, але це досить тривалий процес. Але тим не менш, українській стороні все-таки не варто розривати повністю відносини як з Білоруссю, так й з СНД в цілому.

Крім цього, обговорювалися й українсько-білоруські відносини. Лукашенко зазначив, що відносини країн змінювалися з плином часу, проте країни завжди знаходили вихід зі складних ситуацій. Свою думку з даного питання висловив й екс-президент Віктор Ющенко. Він зазначив, що завжди вважав відносини сусідніх країн практично ідеальними, оскільки в проблемних питаннях влади країн завжди знаходили взаємовигідні рішення.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*