В Україні назвали причини вимирання населення

фото: Nk.org.ua

Народний депутат України та глава партії «Наші» Євген Мураєв в ефірі одного з телеканалів заявив, що різке скорочення чисельності населення країни пов’язано з несприятливими економічними та соціальними умовами. Політик зазначив, що з України виїхали близько 9 млн чоловік, а ще мільйон – померли. Мураєв не вказав, для якого часового проміжку характерні названі дані.

Серед причин, які спровокували зростання рівня смертності, Мураєв виділив фінансові проблеми населення України та відсутність можливості забезпечити себе необхідними медикаментами. За словами нардепа, низькі заробітні плати, високі ціни на продукцію та в цілому нестабільна економіка викликали зниження купівельної спроможності серед українців. Не менш важлива проблема – це відсутність на полицях аптек необхідних ліків.

Мураєв провів паралель між нинішньою демографічною ситуацією та періодом голодомору. Нардеп дорікнув нинішній уряд в тому, що він часто говорить про голодомор як результат діяльності радянської влади. При цьому, на думку Мураєва, українські політики не помічають, що нинішня ситуація в Україні ні чим не краща.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*