Серед згорілих в Одесі невинних не було, – екс-заступник губернатора Одеської області

фото: mp3free.shop

Екс-заступник голови одеської області Зоя Казанжи виступила із заявою, що всіх членів збройного зіткнення на південному сході держави «необхідно було спалити живцем». Таким висловлювання Казанжи натякнула на події другого травня 2014 року в Одесі.

Колишня держслужбовиця підкреслює, що той інцидент, який стався в одеському Будинку профспілок, не допустив збройного конфлікту в цьому регіоні. Якби цього не сталося, то на її думку, в Одесі була б така ж ситуація, як на Донбасі. Вона також нагадала, що в 2014 році місцеві жителі Одеси висловили незгоду з подіями, які відбулися після Майдану в українській столиці.

Нагадаємо, що другого травня 2014 року в Одесі стався конфлікт між учасниками Євро- і антимайдану, в результаті якого представники націоналістичного руху загнали своїх опонентів у Будинок профспілок, після чого почали кидати в будівлю «коктейлі Молотова». За підсумками зіткнення, близько сорока осіб загинули, ще сто сімдесят чотири – отримали поранення різної складності. Відзначимо, що слідство по даному питанню так і не закінчено.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*