Іван Винник: грошей на флот у нас немає

фото: Ua.news

Один з парламентаріїв, член комітету ВРУ щодо питань нацбезпеки Іван Винник дав інтерв’ю інформвиданню «Преступности.net», в якому висловив думку, що в української влади відсутня можливість закінчити будівництво ракетного крейсера «Україна». В першу чергу, це пов’язано як з відсутністю необхідних зразків озброєння, так й з дефіцитом фінансів.

Він підкреслив, що нині ВСУ не може дозволити собі крейсер такого рівня, оскільки кошти потрібні не тільки на його будівництво, але й на експлуатацію. На початку передбачалося, що будівництво крейсера стане спільним проектом України та Російської Федерації. Крім того, наявність такого крейсера в акваторії Чорного моря значно б зміцнила українські позиції.

Водночас, заступник керівника центру геополітичних експертиз Наталія Макєєва наполягає, що на сьогодні у держави немає жодних можливостей для завершення проекту. Вона впевнена, що сам початок будівництва є дурістю, яку допустила влада країни. Макєєва зазначає, що абсолютною будь-який фахівець розуміє, що в країні немає необхідної ресурсної бази для реалізації подібної задуму. Крім цього, необхідно враховувати й дефіцит грошей в країні.

Макеєва нагадала, що зараз третя частина від державного бюджету йде на погашення зовнішньої заборгованості, велика ймовірність того, що борги країни будуть тільки рости. Водночас, вона зазначає, що ВПК держави не може на даний момент випускати якісні зразки озброєння, не тільки для Військово-Морських сил, а й для всіх інших.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*