Порошенко: потрібно посилити відповідальність за підкуп електорату

фото: Dialog.ua

Український голова Порошенко звернувся із закликом посилити запобіжні заходи за виявлення підкупу електорату. Від також зазначив, що подібні пропозиції будуть розглянуті в Нацраді реформ.

Зазначимо, що ще двадцятого вересня ВРУ затвердила оновлений склад ЦВК. Відповідно до рішення парламентаріїв тепер у виборчкомі перебувають сімнадцять членів. Даний склад виконуватиме свої повноваження в найближчі сім років. Зазначимо, що вже наступної весни в державі відбудуться Президентські перегони, а вибори до Верховної Ради призначені на осінь наступного року.

Голова України зазначив, що він розраховує не тільки на рішучість Центрвиборчкому, але й на те, що в законодавство будуть внесені поправки, згідно з якими підкуп виборців здійснити буде все важче. Зміни до Закону також повинні посилити й відповідальність політиків за підкуп електорату. Порошенко підкреслив, що озвучені пропозиції розглянуть й в Нацраді реформ. Він висловив надію, що в обговоренні даних ініціатив активну участь візьмуть члени ЦВК. Після того, як учасники досягнуть згоди з даного питання, воно буде винесено на розгляд до парламенту в статусі невідкладного.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*