На Чернігівщині горять військові склади

фото: Bykvu.com

У ніч на 9 жовтня в Чернігівській області сталися вибухи на місцях складування боєприпасів. Вибухи зафіксовані на технічній території військових складів шостого арсеналу, які знаходяться в районі населеного пункту Ічня.

Міністерство внутрішніх справ поки не виявило постраждалих у зв’язку з вибухами в Ічні, про що повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Представники Генштабу МОУ виступили з повідомленням, що по всьому регіону введені заходи обмежувального характеру. У зоні підвищеного ризику проводиться евакуація цивільних осіб, створено штаб по ліквідації наслідків надзвичайної події. До місця інциденту вже направлені члени оперативної групи, яких очолює начальник українського Генштабу.

Нагадаємо, що в березні 2017 року місті Балаклія Харківської області на військовому складі вибух та подальша пожежа викликали евакуацію понад 20 тисяч осіб мирного населення, були зафіксовані пошкодження житлового фонду населеного пункту.

У 2015 році вибух на військовому складі у місті Сватове (Луганщина) забрав життя військовослужбовців і цивільних осіб — загинули чотири людини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*