Аптеки очікують привозу 350 000 протигрипозних вакцин

фото: twitter.com

Громадяни України матимуть можливість самостійно купити вакцину в аптеці й зробити щеплення в лікарні. Ціна буде варіюватися від 200 до 300 гривень.

Коли ж нам очікувати черговий спалах?

Сезон епідемії буквально на порозі. Категорії ризику – вагітні жінки, діти, працівники соцсфер, літні люди.

За підрахунками МОЗ, щороку в нашій країні реєструють приблизно 6 000 000 інфекційних хвороб. З них 98% – це грип і ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція). У минулому році сім чоловік (жоден з яких не був щеплений від грипу) померли. Хоча, щеплення б обійшлося всього у 200 гривень, враховуючи те, що на лікування від недуги українці можуть витратити 400-2700 гривень.

Щеплення – найкращий і надійний спосіб убезпечити себе від небезпечних інфекцій та епідемій, а також від важких ускладнень після хвороб. Експерти радять робити їх на початку осені.

Але також лікарі кажуть, що щеплення від грипу не зможе захистити вас від звичайних респіраторних захворювань, тому немає гарантій, що ви не будете хворіти під час епідемії.

І, звичайно ж, природними антибіотиками теж не варто нехтувати. Вони зміцнять імунітет, допоможуть побороти деякі інфекції без будь-якої шкоди для організму.

Медичні працівники повідали про десять потужних природних антибіотиків, до списку яких входять цибуля, часник, орегано, базилік, журавлина та інше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*