Черговий спектакль депутата Гончаренко

фото: strana.uа

Вчора у східній Франції – Страсбурзі розпочала свою роботу осіння сесія ПАРЄ (Парламентська асамблея Ради Європи), яка завершить свою роботу 12 жовтня. У переліку обговорюваних проблем будуть вирішувати такі питання, як фінансування ісламу в Європі, проблеми моніторингових груп на тимчасово окупованих територіях і багато інших.

До складу Консультативної асамблеї входить 636 депутатів, більше 50-ти країн входять в ПАРЄ, в тому числі і Україна. Найбільші з яких – Франція, Росія, Італія, Німеччина і Великобританія.

Сьогоднішня сесія ПАРЄ почалася оригінально, народний депутат України від партії БПП (блок Петра Порошенка) Олексій Гончаренко з’явився в гумових рукавичках. Як заявляє сам Гончаренко, він буде виступати в гумових рукавичках, так як він панічно боїться російського “Новачка”.

Зазначимо, що в січні поточного року українську делегацію попросили покинути зал засідання. Як прокоментував тоді нардеп Гончаренко своє видалення із зали засідань разом з Геращенко, що багато хто боїться присутності українців на засіданні в ПАРЄ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*