«Нацкорпус» вимагає звільнення Муженка

фото: newsone.ua

Андрій Білецький, голова «Національного Корпусу», вимагає від Президента України звільнити з посади голову Генерального Штабу. Відповідний лист радикальний лідер вже відправив до Петра Порошенка. Про це поінформував Олексій Горшков, представник цього руху в Чернігівській області.

Горшков пояснює, що з даною проблемою наша країна стикається постійно. Вже відбувалися раніше подібні інциденти в Балаклії та Калинівці. Сьогодні злетіли на повітря склади в Ічні, але ніяких висновків, на думку активіста, досі не робиться. У результаті, держава виходить з таких ситуацій з втратами, а військові чиновники на своїх посадах жодної відповідальності не несуть. У Національному Корпусі, у свою чергу, вважають, що відповідальність за трагедію повинен нести саме пан Муженко.

Як повідомлялося раніше, у ніч на 9-е жовтня, на 6-му військовому арсеналі поблизу міста Ічня, що на Чернігівщині, прогриміла серія вибухів. Місцевих жителів евакуюють. Перекрита частина трас і залізниць. За допомогою до медиків звернулося вже 63 людини. За деякими даними в Ічні зруйнований залізничний вокзал та молокозавод.

Розслідується кілька версій того, що сталося. В СБУ вже заявили, що дрони в останні дні у небі над військовим об’єктом помічені не були, так що основна версія слідства це звичайна халатність. ДСНС повідомляло про 88 тисяч тонн боєприпасів на об’єкті. У Міноборони дану цифру спростовують.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*