“Укрзалізниця” здаватиме вагони в оренду

фото: Insider.zt.ua

У Мінекономрозвитку і торгівлі проінформували, що відтепер всім відома залізнична компанія «Укрзалізниця» має намір з листопада нинішнього року здавати в оренду власні вагони через систему «Prozorro».

8 жовтня, начальство ПАТ “Укрзалізниці» та “Prozorro” підписали документ про продаж послуг з перевезення вантажів через онлайн-аукціони. Варто зазначити, що діяти договір буде протягом року, однак за бажанням сторін, він може бути продовжений.

Начальник ПАТ “Укрзалізниці” з економіки та фінансів Андрій Рязанцев заявив, що завдяки підписаному меморандуму вдасться побороти корупцію на ринку перевезень.

“Пов’язано це було з вагонною складовою дерегуляції тарифу. Тобто, ми самі почали встановлювати ціну на перевезення у власних вагонах, а це повинно було служити тому, щоб зникла різниця між ринковою вартістю перевезень і тієї з яким наша компанія надавала свої послуги – різниця в 5-8 разів», – підкреслив Рязанцев.

Підписання документу прокоментував в. о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов. Він на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що здавати вантажні вагони через інтернет майданчик буде набагато простіше, адже чітка позиція у вартості запобіжить можливості корупційних схем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*