Закарпатські чиновники потрапили на “Миротворець”

фото: donpress.com

Активістами українського інформаційного порталу «Миротворець» був складений і оприлюднений список чиновників, які перебуваючи на державній службі, отримали угорські паспорти. На даний момент уряд перевіряє цю інформацію.

У список “Миротворця” потрапили 313 осіб, які підозрюються в подвійному громадянстві. Вони є жителями Виноградівського, Іршавського, Берегівського районів, міста Ужгорода.

Активісти “Миротворця” впевнені, що люди, які присягають на вірність іншій державі, просто не повинні перебувати в органах влади як місцевої, так і центральної.

В адміністрації Закарпатської області вже відреагували на цей список, пообіцявши розібратися і ретельно перевірити кожне прізвище. У тому випадку, якщо інформація підтвердиться, всі посадові особи з угорськими паспортами будуть звільнені з тієї причини, що в Україні можна мати лише одне громадянство.

Ситуацію з подвійним громадянством у Закарпатській області прокоментував заступник голови ОДА Ярослав Галас. Чиновник не знає, звідки цей список у «Миротворця» і стверджує, що перевірити це не так легко, як здається.

Однак, якщо людина перебуваючи на держслужбі, не повідомляє про отримання паспорта іншої країни, треба усвідомлювати всю міру своєї безвідповідальності та розуміти, що рано чи пізно все таємне стає явним і, якщо не зараз, то потім про це дізнаються та обов’язково покарають.

Також є впевненість, що «Миротворець» опублікував застарілий список, бо в ньому є прізвища тих людей, які або вже не працюють у державному апараті, або раніше були звільнені за ті ж паспорти. Як, наприклад, у ситуації з начальником управління освіти Берегівської районної адміністрації, який також мав угорський паспорт та був звільнений ще у 2016 році головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. А ось в списку його прізвище фігурує й виходить, що, нібито, він досі працює на своїй посаді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*