Підраховані іноземні дипломати, достроково відкликані з України

фото: newsmir.info

За період з 2017 по 2018 рік понад 20 дипломатів іноземних держав залишили українську територію у зв’язку з достроковим відкликанням.

Про це йдеться у відповіді Служби безпеки на запит ІА «Українські новини». Всього через МЗС України були відкликані двадцять три співробітники різних закордонних диппредставництв.

У тої ж відповіді СБУ повідомляється, що за цей період 575 громадян іноземних держав за різних причин отримали заборону на в’їзд в Україну. Процедурі примусового випровадження піддалися 382 іноземці.

Нагадаємо, що угорський консул був оголошений Україною персоною нон-грата. Дипломат, який працював в угорському дипвідомстві, розташованому у місті Берегове Закарпаття, повинен був залишити Україну протягом трьох діб. Консул повернувся у свою країну 6 жовтня. Глава МЗС Угорщини заявив у свою чергу, що українському консулу також доведеться покинути угорську територію як відповідь Будапешта. Скандал був спровокований видачею українським громадянам паспортів Угорщини, процедура чого була зафіксована таємним відеозніманням в закарпатському консульстві Угорщини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*