В Україні пройшла акція на підтримку легалізації зброї

фото: criminalzp.com

9 жовтня відразу у двох українських містах (Києві та Харкові) пройшли акції, головним гаслом яких стала легалізація носіння зброї. Мітингувальники впевнені, що держава більше не здатна гарантувати захист та безпеку громадян тому єдиний вихід – це самозахист. Ініціатором проведення акції стала самопроголошена партія «Демократична сокира».

Згідно з попередньою інформацією, в мітингу, який відбувся в столиці України, взяли участь близько 500 осіб. З приводу акції в Харкові даних поки немає. Організатори відзначили, що ідея проведення мітингу виникла на тлі того, що близько 11% українців підтримують легалізацію зброї. Як стверджують лідери самопроголошеної партії «Демократична сокира», населення усвідомило неефективність правозахисних органів і має намір взяти ситуацію під власний контроль.

Нагадаємо, що з 2017 року обговорюється питання щодо обсягів зброї, яка знаходиться на руках в українців. Верховна Рада й Українська асоціація власників зброї приводять абсолютно різні дані. Якщо українська влада називає цифру 900 тисяч, то згідно з даними Асоціації цей показник досяг позначки в 5 мільйонів одиниць вогнепальної зброї.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*