Freedom House: рівень свободи в інтернеті в Україні суттєво скоротився

фото: vashgolos.in.ua

Згідно з результатами рейтингу свободи в інтернеті, який складає організація Freedom House, в Україні помітили тенденції, згідно з якими, рівень свободи в інтернеті суттєво зменшується. У опублікованому звіті організації за 2012 рік Україна знаходилась на двадцять п’ятій позиції, в той час як у 2017 році – на сорок п’ятій. Таким чином, у 2012 році Україна входила до групи абсолютно вільних країн, проте за останні роки вона перейшла до категорії «частково вільних».

Експерти організації вважають, що такі тенденції викликали деякі ознаки цензури в інтернеті, блокування інформації з визначеним контентом, а також переслідування через пости, які користувачі публікують у соціальних мережах.

На думку експертів, представники українських силових структур прагнуть забезпечити контроль, а також заборонити або суттєво зменшити свободу думки в інтернет-просторі. Зазначимо, що такі дії прямо порушують закони країни.

Крім цього, на зменшення рівня свободи суттєво вплинув й той факт, що деякі органи влади вирішили заборонити низку сайтів, при цьому, дане рішення було прийнято без схвалення суду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*