Україна має намір ввести європейські стандарти автоперевезень

фото: kriminalnews.de

На сайті Міністерства інфраструктури України з’явився текст законопроекту, в якому зазначено перелік норм та вимог щодо реформування транспортної галузі. У міністерстві пояснили, що прийняття даного законопроекту дозволить впровадити в українську транспортну галузь європейські стандарти й тим самим значно підвищити якість послуг.

Деякі експерти, ознайомившись з текстом законопроекту, заявили, що на його реалізацію знадобляться мільйони гривень, при цьому ймовірність досягнення необхідного результату становить далеко не 100%.

Одним з пунктів законопроекту є створення реєстру, куди будуть внесені дані про всіх українських автоперевізників та транспортні засоби. Однак, як відзначають експерти, «прогалини» в тексті документа залишать поле для маніпуляцій.

Ще одним нововведенням стане створення посади «менеджера з перевезень». На нього буде покладено функції управління автоперевезеннями, перевірки документації, розв’язання фінансових питань тощо. Експерти відзначили, що введення нової посади призведе до збільшення витрат, а це у свою чергу спричинить подорожчання проїзду в громадському транспорті.

Серед вимог також вказані: бездоганна ділова репутація автоперевізників, певний рівень фінансового стану та наявність офісу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*