Через брексіт Британія та Євросоюз можуть зазнати серйозних збитків

фото: Yle.fi

Інформвидання «Інтерфакс з посилання на документацію британського банку, інформує, що оскільки проблема місця реєстрації клірингових фірм все ще залишається відкритою, то під загрозою можуть опинитись біржові контракти, сума яких досягає сорока одного трильйона фунтів, що в переказі на долари складає п’ятдесят три з половиною трильйони.

Після того, як Велика Британія остаточно вийде зі складу Європейського Союзу, клірингові компанії, які здійснюють свою діяльність у межах ЄС, проте розташовані на британській території, повинні будуть виїхати до іншої європейської держави. Такі дії обумовлені чинними Законами Європейського Союзу. В тому випадку, якщо компанії залишаться на британській території, то біржові угоди цих фірм можуть бути визнані недійсними, що приведе до збитків, сума яких досягатиме п’ятдесяти трьох трильйонів доларів.

Зазначимо, що на даний момент Банк Англії проводить активний переговорний процес із керівництвом Євросоюзу, аби європейські фірми отримали дозвіл продовжити свою діяльність на британській території. Однак наразі ніяких позитивних підсумків у цьому процесі досі немає.

Крім цього, вже повідомлялось, що брексіт обходиться країні в півмільйона фунтів кожного дня. Також необхідно зазначити, що у Єврокомісії повідомляли, що ЄС має намір продовжити співпрацю із Британією після брексіту. Водночас, голова британського уряду Мей виступила із заявою, що особисто буде вести переговори із Євросоюзом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*