Запорізький депутат влаштував скандал в кафе через дітей

фото: archiprofi.com

У Запоріжжі облдепутат Сергій Знаменський, який входить в партію «Нова політика», під час відвідування кафе в неповажній формі поспілкувався з городянами.

Одна з місцевих жительок опублікувала в соціальних мережах запис, в якому розповіла, що під час відвідування запорізького кафе «Золотий ключик», в якому вона була з чоловіком та дітьми, їй зробили зауваження.

Відвідувач, який підійшов до неї, висловив претензії сім’ї на занадто, на його думку, галасливу поведінку дітей. В агресивній формі чоловік заявив, що малюки своїми іграми заважають його телефонному спілкуванню з «поважними людьми». Його супутник, який долучився до висловлення претензій, буквально наказав заспокоїти дітей та настійно порекомендував найняти няню для дітей, щоб залишати тих надому.

Сім’я спробувала вказати сперечальникам на те, що малюки гралися в спеціально відведеному «дитячому куточку» закладу. Словесна перепалка загрожувала перерости в конфлікт, але за сім’ю заступився невідомий відвідувач, який урезонив депутата і ще одного агресивного чоловіка.

Жінка, яка опублікувала пост та відеозапис, не змогла впізнати обласного депутата, але пізніше це зробив громадський активіст Денис Нечепоренко, який дізнався політика та вказав на нього в своєму записі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*