ПриватБанк вимагає відшкодування збитків

фото: Investigator.org.ua

9 жовтня в ГПУ надійшла заява від ПриватБанку, в якій зазначено, що колишні власники в особі Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова завдали даній фінансовій установі збитків в розмірі 6 млрд доларів. Крім того, автори заяви нагадали, що колишні власники ПриватБанку відмовилися реструктуризувати кредити, які були видані офшорним компаніям.

У заяві йдеться про те, що одним з елементів націоналізації банку, яка здійснювалася у 2016, мала стати реструктуризація боргів. Коломойський та Боголюбов, які на той момент все ще керували даною фінансовою установою взяли на себе відповідні обов’язки, однак після закінчення терміну (1 січня 2018 року) так і не виконали їх.

Для того щоб перекрити заборгованість, націоналізований ПриватБанк переписав дані кредити на себе. В результаті, весь прибуток, отриманий в першій половині 2018 року, пішов на те, щоб виплатити борги.

У заяві, направленій в ГПУ, зазначено вимогу відкрити кримінальне провадження за фактом завдання банку збитків з боку колишніх власників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*