Аваков: необхідно провести україно-американські навчання в Чорнобильській зоні

фото: nws.su

Інформвидання «УНН» повідомляє, що Міністерство внутрішніх справ країни уклало меморандум, що передбачає співпрацю з Нацгвардією одного з американських штатів – Каліфорнії. Співпраця проходитиме навколо проблеми протидії зброї масового ураження. Даний документ підписали голова українського МВС Аваков, а також командувач Нацгвардії в Каліфорнії Девід Болдвін.

У департаменті комунікації міністерства підкреслили, що згідно з документом, Україна та Сполучені Штати прийшли до домовленості про те, що країни будуть брати активну участь у заходах, які входять в рамки програми радіаційної, хімічної та ядерної безпеки.
Підкреслимо, що голова українського МВС вважає, що обмін досвідом у низці програм буде вкрай корисним як для України, так й для Сполучених Штатів. Аваков також висунув ініціативу, згідно з якою передбачається проведення україно-американських навчань у Чорнобилі. Водночас представник Сполучених Штатів зазначив, що фахівці зі США з радістю приїдуть на українську територію для спільних навчань та обміну досвідом.

Підкреслимо, що ще навесні поточного року голова МВС Арсен Аваков підписав меморандум, який передбачає співпрацю з американським ФБР. Основним напрямком співпраці двох структур стане боротьба з незаконним обігом наркотичних речовин, а також боротьба з кібернетичною загрозою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*