В Україні створили потужну і тиху зброю

фото: Kievpravda.com

У столиці України проходить міжнародна експозиція, присвячена військовій тематиці. У Міжнародному виставковому центрі з 9 по 12 жовтня на Броварському проспекті, 15 в Києві всі охочі можуть подивитися та оцінити нову зброю і військову техніку. Відзначимо, що дана експозиція «Зброя та безпека – 2018» присвячена Дню захисника Вітчизни, який в нашій країні святкують 14 жовтня.

Будь-яка країна може взяти участь у цьому форумі, присвяченому військовій тематиці. Слід зазначити, що виставка демонструє процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції. Вчора в одному з павільйонів було представлено нову українську зброю зі скромною назвою “Шепіт”.

Це наш новий міномет 82-го калібру. Зброя інноваційної розробки українські зброярі так найменували недарма: даний зразок працює практично безшумно. Вогонь може вестися як на відкритій місцевості, так і в закритому приміщенні.

Основною відмінністю від інших мінометів є те, що у “Шепоту” при пострілі не виникає полум’я і диму. Звук від цього міномета не голосніше, ніж з автомата Калашникова з використанням глушника. Як стверджують розробники, такого ефекту вдалося досягти завдяки особливій конструкції міни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*