Луценко: начальника військових складів звільнили за місяць до вибухів

фото: belsat.eu

Начальника військових складів, що під Ічнею, в Чернігівській області, звільнили приблизно за місяць до вибухів. Керівник був знятий із займаної посади через погані результати з відпрацювання навчань з протидії диверсіям. Про це Юрій Луценко, Генпрокурор України, розповів сьогодні в ході прес-конференції.

Луценко поскаржився на те, що база, на жаль, була абсолютно не підготовлена до умов воєнного часу. Генеральний Прокурор зазначив, що на збереження озброєнь та боєприпасів впливають такі фактори, як, наприклад, відсутність матеріальних ресурсів для фінансування «захисних споруд» та темпи по зведенню «систем захисту» (мабуть, перше та друге це не одне й те ж). Слідство також збирається ознайомитися з діяльністю деяких військових чинів, які відповідають за цей напрямок.

Слід нагадати, що пожежа на військових складах та пов’язаний з цим скандал почався з того, що Полторак звинуватив UA:Перший, що на каналі, нібито, йому відмовили в ефірі, під час якого він збирався попередити місцевих про пожежу. Сьогодні ж Степан Полторак розповів на засіданні уряду про те, що вибухи сталися в результаті акту диверсії, — вибухівка була закладена в декількох місцях.

Ось і виходить, що Луценко вважає інцидент на складі результатом помилки звільненого місяць тому керівництва та інших військових високопосадовців, які винні в тому, що за 4 роки військового конфлікту на складі нічого не зроблено для нормального зберігання боєприпасів та озброєнь, а Полторак вважає, що частина провини полягає на журналістах, які, немовбито відмовили міністрові в ефірі. Швидше за все, тепер Полтораку та Луценко є про що поговорити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*