Експерт вказав на військові склади, які знаходяться біля АЕС

фото: Energynews.com.ua

Військовий експерт Олег Жданов звернув увагу на те, що якщо недбалість Міністерства оборони України щодо військових складів не припиниться, то це може вилитися в глобальну катастрофу в Хмельницькій області.

Жданов зазначив, що в небезпечній близькості з ХАЕС є два склади з боєприпасами — у 22 і 33 км від атомної станції. Наприклад, в Ічні, де вчора вибухнув склад, радіус ураження становив 30 км.

У минулому році на утримання, ремонт і зміцнення військових складів виділялося 100 мільйонів гривень з бюджету країни, однак як показують події в Чернігівській області, гроші ці були витрачені безрезультатно.

Вибух на військовому складі в Ічні був 11-й за останнє 15 років, до того ж, з 2015-го року це був вже четвертий інцидент. Варто відзначити, що в результаті останніх вибухів, ніхто не зазнав серйозну відповідальність, всупереч тому, що були постраждалі та загиблі, не кажучи про матеріальні збитки як місцевих бюджетів і держави, так і громадян.

Ці інциденти б’ють по обороноздатності країни і її репутації. Залишається сподівається, що хоча б у випадку зі складами, що знаходяться поблизу з атомними енергоблоками, будуть вжиті ґрунтовні заходи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*