ArcelorMittal підвищує зарплату своїм співробітникам

фото: Elindependiente.com

Починаючи з жовтня найбільший гірничо-металургійний комбінат України – “ArcelorMittal Кривий Ріг” обіцяє збільшити зарплату своїм співробітникам.

За ці півроку ArcelorMittal вже вдруге піднімає оклади робітникам. Навесні на заводі підняли зарплати на 5% для працівників адміністрації і до 20% для виробничих працівників. Однак співробітники комбінату в травні влаштували страйк. Серед основних вимог було підвищення зарплат до 1000 євро. Керівництву підприємства після низки зустрічей вдалося відновити роботу меткомбінату.

За першу половину 2018 року зарплати співробітників збільшилися на 34.1%. Таким чином, середній оклад робітників на заводі склав 13 469 гривень.

Прес-служба комбінату також уточнила, що у деяких трудящих оклади будуть підвищуватися в рамках грейдингової системи оплати праці. На думку компанії, від перерахунку зарплат найбільше “залишилися у виграші” технологічні фахівці.

Для довідки:
Грейдингова форма оплати праці має на увазі загальний результат роботи робітника. На зарплату впливатиме стаж роботи, кваліфікація, трудова дисципліна, а також культура поведінки в колективі. Деякі роботодавці можуть навіть звертати увагу на те, як виглядає співробітник (зовнішній вигляд і охайність).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*