Бронь місць в BlaBlaCar стала платною

фото: politeka.net

На даний момент сервіс пошуку попутників для автомобільних перевезень BlaBlaCar є одним з найпопулярніших та потрібних в країні. Однак вже з цієї середи послуги сайту стали платними. У прес-центрі компанії оголосили, що тепер користувачам сайту необхідно оплачувати бронювання місць в машинах.

Однак необхідно відзначити, що дані нововведення позначаться тільки на тих користувачах, поїздка яких перевищить сто двадцять кілометрів. Коли користувач буде вибирати маршрут по країні, довжина якого більше ніж сто двадцяти кілометрів, то йому буде запропоновано кілька варіантів.

Згідно з першим варіантом, бронь здійснюється протягом дня, а відвідувач зобов’язаний внести заставу на суму в сорок дев’ять гривень. Згідно з другим варіантом, бронь здійснюється протягом місяця, однак сума застави в цьому випадку досягне п’ятдесяти дев’яти гривень.

Водночас, в компанії підкреслили, що бронь транспорту на маршрути, довжина яких менш ніж сто двадцяти кілометрів залишається безкоштовною. Люди платять за проїзд вже особисто водієві. Одночасно з цим, в компанії заявили, що введення цін на оголошення поки не планується.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*