Мустафа Джемілєв: необхідно переформатувати український Крим

фото: Inform-ua.info

10 жовтня в ефірі телеканалу «Прямий» нардеп ВР України Мустафа Джемілєв заявив про необхідність перегляду статусу Кримського півострова. Він зазначив, що пріоритетною метою має стати перетворення Криму на національно-територіальну автономію.

На питання журналістів про те, в чому саме полягає сутність проекту переформатування Криму, Джемілєв не дав конкретної відповіді. Він лише зазначив, що з ініціативи Президента України спеціальна група експертів зайнялася розробкою конституційних поправок. Найближчим часом вони будуть направлені до Конституційної комісії.

За словами Джемілєва, внесення в Конституцію України відповідних поправок стимулює активізацію проукраїнських політичних та громадських сил, які перебувають на території Кримського півострова. Саме вони в підсумку можуть стати базою для реалізації проекту переформатування.

Українські політики висувають різні ідеї з приводу того, як необхідно вчинити з Кримом. Одні пропонують повернути півострів, інші вимагають переглянути його статус, а деякі зовсім зневірилися в тому, що Крим можна повернути до складу України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*