Експерт: Гриценко перешкоджав євроатлантичній інтеграції

фото: Facty.info

Колишній голова ЦТРС ЗСУ Сергій Хмельовський повідомляє, що ще на початку осені 2006 року Гриценко направив зенітно-ракетний полк ЗСУ на один із полігонів, розташований на території Російської Федерації. Такі дії він зробив з метою проведення спільних україно-російських навчань, після яких екс-голова Міноборони Гриценко нагородив кращих службовців зазначеного полку. Однак експерт пропонує поглянути на ситуацію з іншого боку, з боку країн Північноатлантичного Альянсу. Він зазначив, що першим важливим компонентом, який не можна не помітити, є той факт, що самі навчання проходили в Росії в рамках навчань «Чисте небо».

Зазначимо, що на той момент навчання на російській території проходили одночасно з навчаннями на кількох полігонах Міноборони. При цьому у відомстві наголосили, що темою навчань стало уточнення задуму з експлуатації українських військово-повітряних сил та управління ними в ході реалізації завдань за призначенням. Експерт вважає, що неважко здогадатися в якому сенсі цю тему інтерпретували в Північноатлантичному Альянсі. Крім цього, екс-міністр оборони взяв участь у навчаннях й на наступний рік, які також пройшли на території Російської Федерації, але вже в Астраханському регіоні.

Крім цього, експерт зазначив, що вперше за весь період співпраці російського та українського Міноборони, В Росії надали можливість українським військовослужбовцям провести навчання на полігоні Телемба. Тоді українська влада виділила на це майже мільйон доларів. Однак експерт підкреслив, що паралельно з цим, колишній український голова Янукович, який на той момент обіймав посаду прем’єра, виступив із заявою, що в України немає можливості приєднатися до Північноатлантичного Альянсу. Дану заяву він зробив у штаб-квартирі блоку.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*